Czy minister Dorożała mija się z prawdą?

Po publikacji na oficjalnej stronie NRŁ sprostowania w sprawie rzekomych ustaleń w sprawie wyłączenia 4 gatunków z listy ptaków łownych, możemy być przekonani o tym, że słowa ministra dalekie są od faktów!

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Minister Dorożała w radiu ZET stwierdził, że ustalał wszystkie szczegóły z Naczelną Radą Łowiecką. Jednak jedynym zaakceptowanym przez NRŁ postulatem jest propozycja wprowadzenia okresu ochronnego dla prośnych i prowadzących loch.

Wszystkie postulaty, które podsuwa ministrowi wenatofobiczna organizacja “Niech Żyją”, są poparte wyssanymi z palca badaniami. Informacje, które według nich są prawdziwe okazują się fałszem. Kim więc wspiera się MINISTER? Kilkunastoosobową grupką o totalitarnych zapędach!
Cały czas jesteśmy, jako myśliwi określani mianem “promila społeczeństwa, który zawłaszcza las”. Nie jest to prawda. My nie chcemy niczego zawłaszczać! Jakie są fakty? Sprawdźcie jak pozdrawiają się zideologizowane osoby ze środowisk pseudoekologicznych. “NASZ BÓR” – to ich pozdrowienie! Wstyd! Ale dla nich manipulacje i kłamstwa to chleb powszedni.

Koleżanki i koledzy. Przekazujmy wiedzę o tym co się dzieje naszym rodzinom, znajomym, w pracy i gdzie się tylko da. Musimy otworzyć oczy wszystkim polkom i polakom. Nie ustawajmy w edukacji najbliższego otoczenia!

Darz Bór!