WOŚP nie chce polowań komercyjnych na rzecz swojej zbiórki? Na szczęście ich lider Jurek Owsiak w 1991 r. wymyślił motto akcji:  “Róbta co chceta, czyli rockandrollowa jazda bez trzymanki”

Jako myśliwi czujemy rock and rolla i będziemy robić co chcemy, według naszego sumienia. Mimo niechęci do naszej pasji, POMOŻEMY! Sięgnijmy do tegorocznego motta Jurka: “Tu wszystko gra OK!”. Więc grajmy. Cel finału WOŚP – „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Nie dajmy się odsunąć na boczny tor. Pomagajmy ponad podziałami! Myśliwi, tak jak WOŚP wyręczają polski rząd w obowiązkach i działaniach. Nie różnimy się tak bardzo, jak chcą tego PR-owcy Orkiestry.

Jak dołączyć do akcji, tak żeby myśliwska pomoc nie została zablokowana? Mamy kilka prostych sposobów:

  • wrzuć do puszki równowartość minimum jednej sztuki amunicji – każda kwota jest dobrem dla akcji,
  • chcecie, jako KŁ zlicytować w ramach WOŚP polowanie lub trofea? Zróbcie to, a pieniądze przelejcie na konto fundacji lub wrzućcie do puszki,
  • oddać do licytacji możecie też bibeloty, pamiątki i inne wartościowe rzeczy. Tego nie odrzucą.

Czy doszukają się naszej pomocy w gąszczu pomagających? Nie ma takiej możliwości. Nasze dobro trafi do potrzebujących. Pomagajmy zawsze kiedy mamy ku temu możliwość, a świat stanie się lepszy.

Mamy małą prośbę, żeby każdy grający wrzucił w komentarzu zdjęcie swojego kapelusz/czapki z naklejonym serduszkiem. Pokażmy, jak wielu z nas pomogło.

Darz Bór! Dar Dobroci!