Kolejny hejter przed obliczem Temidy.

Doprowadziliśmy hejtera pod sąd. Teraz żądamy dla niego surowej kary!

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Jesienią przedstawialiśmy historię Kingi – diany, która na skutek pomówień hejterskiego profilu Ludzie Przeciw Myśliwym, padła ofiarą gróźb, w których straszoną ją oblaniem kwasem i pobiciem do nieprzytomności.

Instytut Analiz Środowiskowych natychmiast zapewnił pokrzywdzonej pomoc prawną i doprowadził do wszczęcia dochodzenia przez Policję.

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że sprawca gróźb został ustalony, a prokuratura wniosła przeciwko niemu akt oskarżenia. Aktualnie sprawa toczyć się będzie przed Sądem Rejonowym w Żywcu, ponieważ jako oskarżyciel posiłkowy, nie mogliśmy się zgodzić na to, aby sprawca wykręcił się do odpowiedzialności jedynie grzywną w wysokości 600 zł, jaką zaproponowano w wyroku nakazowym.

Nie ma naszego przyzwolenia na dalsze prześladowanie myśliwych, stosowania wobec nich gróźb lub mowy nienawiści. Uważamy, że sprawca takiego czynu musi zostać surowo ukarany, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że swoje bestialskie wypowiedzi skierował pod adresem młodej, zupełnie nieznanej mu kobiety.

Pełny koszt pomocy prawnej związanej ze sprawą Kingi pokrywa Instytut Analiz Środowiskowych, którego działalność finansowana jest z dobrowolnych wpłat i darowizn. Mimo ograniczonych funduszy robimy co tylko w naszej mocy w obronie dobrego imienia polskich myśliwych.

W tej sprawie i podobnych potrzebujemy Waszego wparcia:https://zrzutka.pl/py7vd8

Razem sprawmy, żeby żaden hejter myśliwych nie czuł się już nigdy bezkarnie.

#stopekonienawiści

#venatofobia