Znów demaskujemy kłamstwa o myśliwych. Policja kolejny raz potwierdza: LPM kłamie!

W styczniu 2021 roku na profilu „Leśny Patrol – Ludzie Przeciwko Myśliwym” w sensacyjnym tonie poinformowano o ujawnieniu miejsca, gdzie myśliwi w tajnych i nielegalnych zagrodach szkolą agresję swoich psów na żywych kotach, które to w wyniku „szkolenia” miały ponosić śmierć. Same koty natomiast miały być podstępnie adoptowane przez ową tajną siatkę myśliwskich oprawców.

Administracja profilu poinformowała dodatkowo, że o sprawie powiadomiono prokuraturę a policja prowadzi poszukiwania myśliwego – sprawcy kocich cierpień. Takie działania oczywiście generują koszty, nie zabrakło więc numeru konta i adresu zrzutki – wszystko na zbożne cele: ściganie sadystów i dobrostan kotków o słodkich pyszczkach, cierpieniem wywołanym przez złowrogich sadystów udręczonych.

Instytut Analiz Środowiskowych skierował zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa znęcania się nad zwierzętami, jako podstawę podejrzenia podając relację na profilu LPM. Policja sprawę zbadała i orzekła:

Opisane fakty nie miały miejsca, policja nie poszukuje żadnych sprawców a prokuratury nikt nie powiadamiał!

To już drugi raz gry Policja potwierdziła, że LPM KŁAMIE! IAŚ dokłada kolejne akta do teczki z napisem LPM i zapewnia, że wykorzysta je w stosownym czasie i celu. Ciąg dalszy oczywiście nastąpi…

Możesz nas wspomóc, w przeciwieństwie do bohaterów niniejszego wpisu przeznaczamy datki na pisanie prawdy i działalność statutową naszej fundacji:

– zrzutka: https://zrzutka.pl/wv5xpm

– przelew na konto: 32 2530 0008 2002 1066 5718 0001, tytułem “działalność statutowa”

Opis wcześniejszej, bliźniaczej sprawy:https://www.facebook.com/InstytutAnalizSrodowiskowych/posts/281668216733530

#STOPEKONIENAWISCI

#VENATOFOBIA