Zmiana Rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania i znakowania tusz, czyli jak zrobić sukces z wykreślenia zmian, które się samemu proponowało.

Wczoraj weszło w życie najnowsze rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska, zmieniające przepisy w regulaminie polowań. W projekcie zmian, w konsultacji których brał udział IAŚ, niewątpliwie najważniejszą i przełomową było dopuszczenie posiadania przez myśliwych broni krótkiej. Z zapowiedzi ministerstwa wyszły nici, ale gdzieniegdzie można było usłyszeć, że to wielki sukces. Tę sprawę komentujemy tutaj:

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Ponadto poruszamy takie zagadnienia jak:

-Korekta zasad pozyskania IGO,

– pociski półpłaszczowe vs monolityczne,

– energia pocisku do polowania na warchlaki,

– polowanie z celowników optoelektronicznych z funkcją dzień/noc,

– kiedy zgasić latarkę żeby nie zostać przestępcą,

– dlaczego jeleń sika zgnije w obwodzie sąsiada,

– tłumiki do broni – jak odróżnić kuny w obrazie termowizyjnym.

— Naszą działalność finansujemy wyłącznie z datków naszych sympatyków. Jeżeli chcesz wspomóc naszą pracę wspieraj nas cyklicznie na portalu patronite.pl/IAS albo jednorazową wpłatą na https://zrzutka.pl/z/instytut

Działamy dzięki Tobie!

Wsparcie finansowe dla naszej fundacji jest kluczowe, abyśmy mogli kontynuować naszą misję ochrony środowiska, wsparcia myśliwych oraz prowadzenia badań i programów edukacyjnych.

Jesteśmy w pełni niezależni, utrzymujemy się dzięki Waszym dobrowwolnym wpłatom. Twoja hojność ma ogromny wpływ na nasze działania, dlatego zachęcamy Cię do przekazania darowizny poprzez różne dostępne metody.

Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>