Walczymy z plagą antyłowieckiego wandalizmu!

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Przemoc słowna, gdy nie spotyka się z powszechną dezaprobatą, zawsze przechodzi do czynów polegających na realizacji gróźb. Skala akcji niszczenia urządzeń łowieckich, głównie ambon, osiągnęła w ostatnich miesiącach swoje apogeum. Akty wandalizmu, niszczenia mienia i narażania zdrowia i życia użytkowników ambon (nie tylko myśliwych!) są wynikiem nagonki na myśliwych, akceptacji nienawiści i frustracji aktywistów pozbawionych elementarnej wiedzy o funkcjonowaniu środowiska przyrodniczego. Swoją cegiełkę do propagowania bezprawia dokładają media i politycy, którzy grają w takt nadanej przez interesownych przedstawicieli eko-terror-biznesu melodii.

Instytut Analiz Środowiskowych złożył niedawno dwa duże zawiadomienia o pochwalaniu i nawoływaniu do przestępstw polegających na niszczeniu mienia należącego do kół łowieckich. Liczba potencjalnych sprawców oscyluje w granicach tysiąca osób! Za nami są pierwsze czynności i przesłuchania. Dla dobra postępowania nie ujawniamy szczegółów, będziemy je podawać podczas kolejnych etapów.

—Naszą działalność prowadzimy z datków naszych sympatyków, poświęcając swój wolny czas. Jeżeli nasza działalność przekonuje Cię to wspieraj nas cyklicznie na portalu patronite.pl/IAS albo jednorazową wpłatą na zrzutka.pl/z/instytut