UWAGA! KONKURS FOTOGRAFICZNY!

Do 15 maja można zgłaszać prace w konkursie fotograficznym CIC Wildlife Photo Prize 2022!Wildlife Photo Prize daje zarówno myśliwym, jak i miłośnikom dzikiej przyrody możliwość wyrażenia swojej pasji do świata przyrody, promując coraz bardziej zagrożoną dziką przyrodę i ekosystemy.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

W tym roku konkurs wyraża wsparcie dla ONZ-owskiej Dekady Odbudowy Ekosystemów – wezwania do ochrony i ożywienia globalnych ekosystemów z korzyścią dla ludzi i przyrody.

Dlatego tematem Nagrody Fotograficznej Dzikiej Przyrody 2022 jest walka o przywrócenie środowisku zagrożonych gatunków.

Uczestnicy proszeni są o przesyłanie zdjęć przedstawiających wysiłki zmierzające do przywracanie gatunków dzikich zwierząt i ich siedlisk, w szczególności związane z ochroną poprzez zrównoważone użytkowanie przyrody, w tym polowania. Mogą to być działania polegające na ochronie gniazd lęgowych, zwalczaniu kłusownictwa, wynik projektów ochroniarskich lub cokolwiek innego, co możesz wymyślić!

Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych fotografów amatorskich i zawodowych. Najlepsze zdjęcia zostaną wystawione na 68. Zgromadzeniu Ogólnym CIC w Rydze na Łotwie (9-12 czerwca 2022), gdzie zostaną ocenione przez międzynarodowe jury.

Jury wybierze 3 najlepsze zgłoszenia, a laureaci, oprócz uznania, otrzymają nagrodę za swoje wysiłki. Nazwiska zwycięzców zostaną podane do wiadomości podczas sesji zamykającej Walne Zgromadzenie w dniu 12 czerwca – a sami laureaci zostaną poinformowani najpóźniej miesiąc później.

http://www.cic-wildlife.org/cic-wildlife-photo-prize…/…

Fot. Władek Tomaszewski