Tak piękne analogie, tworzy tylko natura!

Słowacja, piękna niedziela 17.03.24 r. Jak myślicie, kto w uprawiał jogging w miasteczku Liptovsky Mikulaš? Tak! Tam po ulicach biegał niedźwiedź! Dzień wcześniej zaatakował okolicach doliny Demianowskiej, gdzie zdołał dopędzić ściganą osobę i na tyle skutecznie ją poturbować, aby zmarła.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Gdzie tu analogia zapytacie! Ano bardzo blisko, bo tuż przy granicy, ale tej wschodniej. Na Ukrainie wariuje psychopata o sile niedźwiedzia, którego zwą putin. Nasi słowaccy przyjaciele znajdą sposób na niepokornego misia. Co dzieje się u nas? Całe MKiŚ z ministrem Dorożałą na czele stara się rozgromić i rozbroić grupę 130 tysięcy zbrojnych osób, które są w stanie szybko zareagować na atak tego ruskiego zwierza! Putin nie będzie z nami biegał, a z ministrem ćwiczył pilatesu. On wyciągnie łapy po nas wszystkich!

Czy możemy liczyć na jakieś wyjaśnienia ze strony Ministerstwo Klimatu i Środowiska, oraz rzeczonego ministra Mikołaj Dorożała. Czemu chcecie Państwo szkodzić nie tylko nam, ale środowisku i obronności kraju? Może głos zabierze minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz lub osoba upoważniona z Ministerstwo Obrony Narodowej? Czekamy na odpowiedź.