Szukasz stażu łowieckiego?

Środowisko myśliwych nie jest tak hermetyczne jak się wydaje!

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Zdajemy sobie sprawę, że najtrudniej jest rozpocząć przygodę z łowiectwem. Część zarządów kół nie bierze pod uwagę przyjęcia na staż kogoś obcego, nieznajomego, nie mówiąc już o przyjęciu takiej osoby w poczet członków. Jednak wiele kół łowieckich jest otwartych na nowe osoby i chętnie przyjmuje kandydatów, umożliwiając im uzyskanie wiedzy i odbycie stażu w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze.

Instytut Analiz Środowiskowych postanowił pomóc przyszłym adeptom łowiectwa w dostaniu się na staż, a tym samym otrzymania szansy na pokazanie się z dobrej strony i zdobycie akceptacji braci łowieckiej.

Jeśli nie jesteś jeszcze myśliwym, ale czujesz w sobie żyłkę tej pasji, wolisz stać się częścią przyrody, pragniesz poznać wspaniałych ludzi i przeżyć z nimi przygodę swojego życia, daj znać IAŚ (email: biuro@analizasrodowiskowa.org). Postaramy się pokierować Cię do kół łowieckich, które z radością pomogą zrealizować to marzenie! Dzisiaj łowiectwo masz na wyciągnięcie ręki!

Fot. R.Dominowski

Działamy dzięki Tobie!

Wsparcie finansowe dla naszej fundacji jest kluczowe, abyśmy mogli kontynuować naszą misję ochrony środowiska, wsparcia myśliwych oraz prowadzenia badań i programów edukacyjnych.

Jesteśmy w pełni niezależni, utrzymujemy się dzięki Waszym dobrowwolnym wpłatom. Twoja hojność ma ogromny wpływ na nasze działania, dlatego zachęcamy Cię do przekazania darowizny poprzez różne dostępne metody.

Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>