Spotkanie Rady Programowej PZNŁ.

W dniu 7 sierpnia miało miejsce drugie spotkanie Rady Programowej PZMŁ – Polski Związek Młodzieży Łowieckiej, w którym wzięli udział przedstawiciele Instytutu Analiz Środowiskowych.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Podczas spotkania omówiono założenia obu organizacji i podjęto decyzję o podjęciu współpracy w celu edukowania społeczeństwa na temat łowiectwa i szkolenia młodzieży, która zaczyna z nim swoją przygodę. Osoby, które zaangażowały się w ten projekt są fachowcami z rożnych dziedzin, a łączy ich troska o przyszłość polskiego łowiectwa.

Wierzymy, że zainicjowania współpraca stanie się początkiem budowy szerszej platformy niezależnego ogólnopolskiego porozumienia, które będzie reprezentować interesy polskich myśliwych, wędkarzy oraz pozostałych użytkowników przyrody, i skutecznie wywierać naciski na polityków.

Jako myśliwi straciliśmy już za dużo czasu licząc, że rządzący zwrócą nam możliwość decydowania w sprawach przyszłości łowiectwa. Nadszedł moment, aby porzucić dotychczasową bierność organizacyjną i zacząć brać sprawy we własne ręce!