Spotkamy się w sądzie z LPMem.

Profil Ludzie Przeciw Myśliwym – Ujawniamy Przestępstwa Myśliwych od wczoraj próbuje odtrąbić sukces w zwalczaniu Instytutu Analiz Środowiskowych, powołując się na postanowienie, w którym sąd poleca uzupełnić post na temat LPM i jego głównych działaczy o zapis, iż toczy się w związku z nim postępowania sądowe.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

„Zwycięstwo”, którym chce się chwalić LPM, jest wyraźnie na miarę możliwości tej organizacji, skoro dotyczy nieprawomocnego postanowienia, które zapada na posiedzeniu niejawnym wyłącznie w oparciu o twierdzenia jednej strony, i w którym sąd oddalił wszelkie dalsze żądania.

Nie wiemy nic o sprawie, jaką miał nam wytoczyć LPM, ale z satysfakcją podejmiemy rękawicę. Zachodzimy przy tym w głowę, który fragment naszego postu LPM będzie kwestionował:- czy ten, w którym wskazujemy na mechanizm działania polegający na podawaniu nieprawd i manipulacji w celu organizowania kolejnych zbiórek?- czy może ten, że z wniosku IAŚ wszczęto postępowanie karne dotyczące działalności LPM?- a może ten, że prokuratura postawiła Rafałowi G., Konradowi D i Ewelinie G. zarzuty oszustwa?

IAŚ nie rzuca słów na wiatr i na wszystko posiadamy twarde dowody, więc kiedy tylko otrzymamy postanowienie, to złożymy na nie zażalenie. Gdyby jednak stało się prawomocne, to nie będziemy się uchylać przez wykonaniem. IAŚ i członkowie jego organów szanują bowiem sądy, nie mają problemów z prawem i nie muszą ukrywać się zagranicą, aby uniknąć wykonania orzeczonej kary pozbawienia wolności. Sam proces będzie dla nas okazją nie tylko do przedstawienia sposobu działań LPM oraz osób, które padły ofiarami systemowego hejtu, ale również dokładnego przyjrzenia się na jakie cele zostały rozdysponowywane środki z licznie zakładanych zbiórek. Może też odwiedzimy słynne „Lisie nieba”, gdziekolwiek by one nie były…Niestety, postępowanie sądowe oznacza duże koszty, które będziemy musieli udźwignąć, a działalność IAŚ finansowana jest z bieżących darowizn, przy czym za pomoc udzielaną ofiarom przestępstw nie pobieramy opłat. Domyślamy się, że taki właśnie był cel strony przeciwnej – zmusić nas do wydatków, które uniemożliwią prowadzenie działalności statutowej. Nasze działania powoli, acz skutecznie obalają bowiem kłamstwa i manipulacje stanowiące podstawę do zbierania pieniędzy przez siewców mowy nienawiści. Nie pozwól na to, i dołącz do dziesiątek innych osób, które oburzone bezkarnością hejterów czy hipokryzją celebrytów, popierają działania IAŚ, pomagając nam zgromadzić środki na proces z LPM.

Jednorazowego wsparcia można udzielić przez zbiórkę:

https://zrzutka.pl/z/proces-z-lpm

Najlepszą formą jest jednak wsparcie regularne, dzięki czemu możemy planować nasze działania na szeroka skalę i z odpowiednim wyprzedzeniem. Dla skutecznego działania, wystarczy jeśli podarujecie nam równowartość jednego naboju miesięcznie.

https://patronite.pl/IAS

Foto: facebook