Protest – Podziękowania

Drodzy Myśliwi oraz Szanowni Rolnicy,
Chcielibyśmy z całego serca podziękować każdemu z Was za udział w największym oddolnym zrywie myśliwych od lat. Wasza determinacja, oddanie oraz nieustępliwość stanowią niesamowitą inspirację dla wszystkich. Widząc Wasze zaangażowanie, czujemy się silni i gotowi na pokonywanie wyzwań, jakie stawia przed nami przyszłość naszej pasji i dziedzictwa. Dziękujemy wszystkim kołom łowieckim i wszystkim myśliwym, którzy włączyli się do protestu, bo osiągnęliśmy coś co jeszcze kilka dni temu wydawało się niemożliwe.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Dziękuję również rolnikom za otwarcie drzwi do wspólnej walki. Wasza solidarność oraz gotowość do walki ramię w ramię są nieocenione. Wspólnie stanowimy potężną siłę, gotową bronić wartości, które dla nas tak wiele znaczą.

Ta walka, która dopiero się rozpoczyna, będzie wymagała od nas dalszych wysiłków. Naszym obowiązkiem jest zachowanie dziedzictwa kulturowego polskiego łowiectwa oraz przyrody dla przyszłych pokoleń. Mamy świadomość tego, że nasze działania mają wpływ na świat, który pozostawimy naszym dzieciom i wnukom.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie. Jesteśmy gotowi na dalszą walkę, bo wiemy, że nasza determinacja i jedność są naszą największą siłą.

Pragniemy także przeprosić zwykłych ludzi za wszelkie problemy spowodowane blokadami dróg. To nie my ponosimy winę, lecz ideologia, która chce zniszczyć wszystko, co dla nas ważne. Prosimy o zrozumienie i jednocześnie zapewniamy, że nasze działania są powodowane troską o dobro wspólne i przyszłość naszego dziedzictwa.

Wreszcie jesteśmy razem i jesteśmy przekonani, że damy radę pokonać wszelkie trudności.

Z myśliwskim pozdrowieniem,
Darz Bór!

Społeczny Komitet Protestacyjny Myśliwych
“Wspólna Sprawa”