Praca u podstaw – strona społeczna stronie społecznej.

Współczesne społeczeństwo cierpi na deficyt informacji o tym na czym naprawdę polega łowiectwo. Niechęć myśliwych do wychodzenia na zewnątrz i dzielenia się wiedzą, skwapliwie wykorzystują ich przeciwnicy, emanując opowieściami o krwawych polowaniach czy bajkami rodem z filmów Disneya, w których lwy przyjaźnią się z guźcami, drapieżniki są na diecie wegetariańskiej, a człowiek – zagrożeniem przyrody.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Stawiając tamę kłamstwom, podszytą fałszywą ideologia ekologizmu, aktywiści IAŚ, jako strona społeczna, systematycznie organizują spotkania i prelekcje przyrodnicze, w których przestawiają prawdziwą rolę myśliwych. Dzisiaj przedstawiamy wam Mateusz Juchno, który poza działalnością w Instytucie Analiz Środowiskowych, jest też członkiem Komisji Promocji i Komunikacji Społecznej oraz Komisji Kultury i Tradycji przy ZO w Rzeszowie.

Mateusz łowiectwa zajmuje się od 2016 r Od tego czasu odwiedził kilkanaście placówek w tym przedszkola szkoły podstawowe i gimnazja prowadząc zajęcia o tematyce łowieckiej dostosowane do wieku grupy odbiorców. Tematem prelekcji jest najczęściej rola myśliwych ich zadania i obowiązki, w tym utrzymywanie populacji zwierzyny łownej we właściwym stanie ilościowym oraz jakościowym. Podczas takich spotkań Mateusz omawia tematykę ochrony upraw, biologię wybranych gatunków łownych w tym rodzimych oraz inwazyjnych, obcych, prowadzenie gospodarki łowieckiej oraz wpływ łowiectwa na zachowanie bioróżnorodności przyrodniczej oraz ochronę gatunków chronionych.

Mateusz promuje łowiectwo również na festynach oraz innych imprezach masowych, plenerowych organizując konkursy z nagrodami dla dzieci, przybliżając ludziom tematykę łowiecką. Ta praca pozwala ludziom poznać prawdziwe oblicze myślistwa, zupełnie inne niż kreowane przez szukające sensacji media.

Darz Bór!