Poseł Klaudia Jachira uprawia festiwal hipokryzji i kryje się za immunitetem.

Podczas trwającego posiedzenia Sejmu jednym z punktów obrad na sali plenarnej jest wniosek IAŚ o wyrażenie przez sejm zgody na pociągniecie poseł Klaudii Jachiry do odpowiedzialności sądowej za słowa o myśliwych sadystach, wyrażone w kontekście odbierania dzieciom prawa do spędzania czasu z rodzicami na polowaniu.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Wczoraj (15.11.) wystąpienie na ten temat miała Pani poseł. Klaudia Jachira nie powiedziała nic nowego, jeśli chodzi o argumenty merytoryczne, co nie pojawiło się wcześniej podczas komentowanego przez nas posiedzenia komisji sejmowej. Z nowości odnotujmy, że poseł skrytykowała władzę za skuteczne oddzielanie się od obywateli, po czym poprosiła o… nieodbieranie jej immunitetu aby od spotkania z obywatelami w sądzie uciec. To komentuje się samo.

Głosowanie nad immunitetem odbędzie się w bloku głosowań, nieujętym do chwili obecnej w harmonogramie posiedzenia. Jeśli nie zgadzasz się na nazywanie myśliwych sadystami i bronisz prawa dzieci do spędzania czasu z rodzicami, a rodziców do wychowywania własnych dzieci, to daj temu wyraz. Teraz jest czas aby odszukać w mediach społecznościowych posłów ze swojego okręgu i napisać im, że żądasz aby sejm wyraził zgodę na rozstrzygnięcie sądowe wobec posła znieważającego ponad stutysięczną grupę obywateli. Jeśli Ci się nie chce, to pamiętaj aby nie narzekać gdy władza przyjdzie do Ciebie i odbierze Ci dzieci, broń i prawo do polowania. Całe archiwum sprawy, treść pozwu, argumentację możesz odszukać na naszych stronach i wykorzystać pisząc do polityków.

Naszą działalność finansujemy wyłącznie z datków naszych sympatyków. Jeżeli chcesz wspomóc naszą pracę wspieraj nas cyklicznie na portalu patronite.pl/IAS albo jednorazową wpłatą na https://zrzutka.pl/z/instytut

Film zawiera fragmenty ze źródłą: sejm.gov.pl