Pomóż nam się rozwijać, zaproś swoich znajomych do polubienia IAŚa.

Media społecznościowe są skutecznym i łatwo dostępnym sposobem komunikacji. Niestety mają też swoje wady i ograniczenia. Jednym z takich negatywnych aspektów jest tworzenie baniek informacyjnych. Społecznym problemem, wynikającym z działania bańki informacyjnej, jest wzmożone obcowanie z ludźmi o podobnym światopoglądzie i zainteresowaniach, dodatkowo wzmacniane działaniem internetowych algorytmów filtrujących informacje.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Instytut Analiz Środowiskowych nie istnieje po to aby przekonywać przekonanych i wzajemnie poklepywać się po ramieniu. Urzeczywistniać to założenie możemy tylko budując zróżnicowaną społeczność wokół naszego profilu, do tego potrzebujemy Waszej pomocy. Prosimy o wysłanie znajomym zaproszenia do polubienia profilu Instytutu Analiz Środowiskowych, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które nie są myśliwymi.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić, instrukcja jest na filmie 👇

Działamy dzięki Tobie!

Wsparcie finansowe dla naszej fundacji jest kluczowe, abyśmy mogli kontynuować naszą misję ochrony środowiska, wsparcia myśliwych oraz prowadzenia badań i programów edukacyjnych.

Jesteśmy w pełni niezależni, utrzymujemy się dzięki Waszym dobrowwolnym wpłatom. Twoja hojność ma ogromny wpływ na nasze działania, dlatego zachęcamy Cię do przekazania darowizny poprzez różne dostępne metody.

Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>