Pomóż IAŚowi budować łowiecki przekaz w Internecie.

Powiedzieć, że przekaz medialny w Polsce nie relacjonuje obiektywnie poglądów na korzystanie z odnawialnych zasobów przyrody, to eufemizm. Powiedzieć, że nie jest przychylny prowadzeniu gospodarki łowieckiej, to jakby powiedzieć, że politykom ZDARZA się mijać z prawdą. Mówiąc wprost: otoczenie medialne jest w znakomitej większości zideologizowane i wrogie racjonalnemu podejściu do spraw ochrony środowiska i przyrodniczej roli człowieka. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak budować przekaz w oparciu o media społecznościowe.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Naszym głównym środkiem przekazu był do tej pory portal Facebook. Niestety statystyki wskazują, że osiągamy powoli szczyt naszego tam rozwoju i nie notujemy już satysfakcjonujących przyrostów zasięgów. Ponadto mamy przekonanie, że zasięgi dla niektórych tematów są sztucznie ograniczane. Dlatego postanowiliśmy w większym stopniu uwzględnić inne formy przekazu.

Wielu z naszych potencjalnych odbiorców nie ma czasu na czytanie i wolałoby nas słuchać, wykonując w tym czasie inne czynności. Tę tendencję potwierdza również odbiór naszej gościnnej obecności w innych kanałach z treściami video i audio. Dlatego w najbliższych miesiącach chcemy położyć większy nacisk na rozwój naszego kanału w serwisie youtube. Jeśli zależy Ci aby nasz przekaz docierał do większej liczby odbiorców pomóż nam w zakupie sprzętu koniecznego do rozwoju kanału:

https://zrzutka.pl/z/yt

I koniecznie zasubskrybuj nasz kanał:

https://www.youtube.com/channel/UCl41n2qyjaURp2A86utyjCA/featured

Zachęcamy też do obserwowania i interakcji w naszych pozostałych mediach:

analizasrodowiskowa.org

twitter.com/srodowiskowy

https://www.instagram.com/instytut_analiz_srodowiskowych/

patronite.pl/IAS

https://zrzutka.pl/z/instytut