Myśliwy i rolnik – dwa bratanki

W obliczu trwającego strajku, w pełni solidaryzujemy się z rolnikami, którzy wyszli na ulicę w obronie swoich miejsc pracy. Zgadzamy się, że producenci żywności nie mogą być nieustająco obciążani kosztami zmian klimatycznych, na skutek których ich gospodarstwa bankrutują. 

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Rolnicy nie bez racji czują się najsłabszym ogniwem w łańcuchu od pola do stołu. Nie mają wpływu na ceny środków produkcji, nawozów, maszyn, nie mają wpływu na ceny po jakich sprzedają gotowe produkty, a lobby klimatyczne robi wszystko, aby produkcja rolna w Polsce przestała się opłacać ‼️

Dlatego tylko wspólne działanie i skoordynowane prace rolników, Polskiego Związku Łowieckiego oraz Lasów Państwowych mogą pozwolić na unormowanie całej sytuacji. Tak, aby każdy z nas mógł godnie żyć i działać, jednocześnie chroniąc  środowisko naturalne , które jest dobrem wspólnym

Jesteśmy z Wami bracia rolnicy

Działamy dzięki Tobie!

Wsparcie finansowe dla naszej fundacji jest kluczowe, abyśmy mogli kontynuować naszą misję ochrony środowiska, wsparcia myśliwych oraz prowadzenia badań i programów edukacyjnych.

Jesteśmy w pełni niezależni, utrzymujemy się dzięki Waszym dobrowwolnym wpłatom. Twoja hojność ma ogromny wpływ na nasze działania, dlatego zachęcamy Cię do przekazania darowizny poprzez różne dostępne metody.

Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>