Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Wesprzyj Marcina Możdżonka i wyraź swój sprzeciw wobec hejtu i pomówień!

Jesteśmy głęboko oburzeni skalą nienawiści i hejtu, które są skierowane w stronę naszego kolegi Marcina Możdżonka – myśliwego, Prezesa Naczelnej Rady Łowieckiej i byłego kapitana reprezentacji Polski w siatkówce. To nie do zaakceptowania, że grupy antyłowieckie, takie jak “Niech żyją”, używają swojej platformy do szerzenia kłamstw i nienawiści wobec Niego.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Marcin zasługuje na nasze pełne wsparcie w tych trudnych chwilach, a my, jako Jego koleżanki i koledzy myśliwi i sympatycy, stajemy murem za Nim. Nie możemy milczeć w obliczu bezpodstawnych ataków na Jego osobę, zwłaszcza gdy są one oparte na kłamstwach i pomówieniach.

Apelujemy do Was – naszych koleżanek i kolegów myśliwych, jak również do wszystkich sympatyków łowiectwa, siatkówki i osób dobrej woli o solidarność, oraz wyrażenie wsparcia dla Marcina.

Niech nasze głosy będą silnym sprzeciwem dla nienawiści w sieci. Pokażmy, że społeczność myśliwych jest jednością, gotową stanąć w obronie swoich członków.
Wzywamy! Niech każdy z nas wejdzie na poniższy link i wyrazi swoje oburzenie komentując ten post i haniebną falę hejtu w komentarzach pod nim na stronie >>„Niech Żyją”<<

Każde z nas może zgłosić ten post jako łamiący zasady Facebooka. Wystarczy w górnym prawym rogu kliknąć trzy kropki, następnie na samym dole menu wybrać „Zgłoś post” i wybrać jeden z powodów. Będzie to bardzo mocny sygnał naszego sprzeciwu zarówno dla Facebooka jak i „Niech Żyją”.