Instytut Analiz Środowiskowych włącza się w akcje pomocy Mikołajowi i wszystkim chorym na nowotwory.

Zdajemy sobie sprawę jak ważne są pieniądze na leczenie, ale wiemy też, że nie ma cenniejszego daru jak podarowanie innym samego siebie. Dlatego zamiast organizować kolejne licytację, postanowiliśmy wzmocnić apel Filipa Siocha: REJESTRUJMY SIĘ W BAZIE DKMS JAKO DAWCY SZPIKU! To nic nie kosztuje, a ratuje życie!

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Przeszczep szpiku to często jedyny ratunek dla ludzi chorych na nowotwory krwi. Obecnie można wykonywać przeszczepy od osób niespokrewnionych, jednak warunkiem jest zgodność pod względem HLA. Im większa jest baza dawców, tym większe prawdopodobieństwo dobrania odpowiedniego dawcy, a to ma kluczowe znaczenie dla sukcesu tej trudnej, acz skutecznej metody leczenia. Po więcej informacji odsyłamy na strony DKMS https://www.dkms.pl/

Żeby zachęcić do rejestracji w bazie dawców szpiku, wspólnie z zaprzyjaźnionymi kołami łowieckimi ogłaszamy specjalny konkurs!!!

Regulamin:

1. Konkurs przewidziany jest dla osób, które w okresie od dnia 15.11.2021 r. do 30.11.2021 r. zarejestrują się bazie DKMS jako dawcy szpiku i prześlą nam zgłoszenie.

2. Zgłoszeń dokonuje się poprzez zamieszczenie komentarza pod postem oraz przesłanie nam na priv lub e-mail skanu dokumentu potwierdzającego rejestrację.

3. Spośród osób, które dokonają zgłoszeń, komisyjnie wylosujemy następujące nagrody:

– polowanie w Kole Łowieckim Lis Herby,

– polowanie w Kole Łowieckim Prawidłowego Łowiectwa w Częstochowie,

– polowanie w Kole Łowieckim Jenot Częstochowa,

– polowanie w Kole Łowieckim Jenot w Grójcu.

RAZEM ODSTRZELMY RAKA!

Działamy dzięki Tobie!

Wsparcie finansowe dla naszej fundacji jest kluczowe, abyśmy mogli kontynuować naszą misję ochrony środowiska, wsparcia myśliwych oraz prowadzenia badań i programów edukacyjnych.

Jesteśmy w pełni niezależni, utrzymujemy się dzięki Waszym dobrowwolnym wpłatom. Twoja hojność ma ogromny wpływ na nasze działania, dlatego zachęcamy Cię do przekazania darowizny poprzez różne dostępne metody.

Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>