IAŚ na Instagramie.

Instytut Analiz Środowiskowych prowadzi swoją działalność od dwóch lat. Głównym środkiem komunikacji z sympatykami Instytutu jest profil na Facebooku i strona nasza strona internetowa.

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Działania fundacji prezentujemy również na platformie Instagram, dzięki czemu pragniemy dotrzeć do większej grupy odbiorców zainteresowanych zagadnieniami przyrodniczymi i łowiectwem, jak i do tych, którzy dopiero poszukują informacji w tych tematach. Prócz treści, które pojawiają się na naszym Facebooku, na koncie Instagram publikujemy przede wszystkim zdjęcia o tematyce łowieckiej i przyrodniczej autorstwa zaprzyjaźnionego z nami młodego fotografa. Publikacje instagramowe są skierowane zarówno do myśliwych żywo zainteresowanych sprawami dotyczącymi polskiego łowiectwa, jak i do osób kochających przyrodę i jej naturalne piękno, które można uchwycić i przedstawić za pomocą fotografii. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie oraz do udostępniania go swoim znajomym: https://www.instagram.com/instytut_analiz_srodowiskowych/

Osoby chcące włączyć się w rozwój naszej działalności na portalach społecznościowych, zapraszamy do przesyłania wykonanych przez siebie zdjęć. Powinny być one powiązane tematycznie z działalnością IAŚ. Zdjęcia można wysyłać mailowo: analizasrodowiskowa@gmail.com. Prosimy w treści maila wpisać zgodę na wykorzystywanie zdjęć przez Instytut Analiz Środowiskowych.