Dziś dzień Wegetarian

Wegetarianizm, dawniej jarstwo – świadome i celowe wyłączanie z diety mięsa, w tym ryb, owoców morza i owadów. Wiąże się również z unikaniem innych produktów pochodzenia zwierzęcego, w szczególności pochodzących z uboju, takich jak smalec lub żelatyna. Wegetarianizm może być wybrany z pobudek moralnych, religijnych, zdrowotnych, ekologicznych, bądź ekonomicznych (źr. Wikipedia).

Bronimy myśliwych, wspieramy łowiectwo, walczymy z mową nienawiści w Internecie.
Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>

Chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim wegetarianom. Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i samych sukcesów w prywatnym i zawodowym życiu.

Wiemy, że nasze drogi żywieniowe się nie spotykają, a ideały życiowe bywają różne. Mimo wszystko nie oceniamy nikogo pod względem zawartości talerza i mamy nadzieję na taką samą wyrozumiałość w stosunku do nas – wszystkożerców. Chcemy również zachęcić do wspierania naszych rolników, zaopatrując się w ich gospodarstwach w świeże i zdrowe warzywa i owoce.

Z pozdrowieniem myśliwskim. Darz Bór! Bawcie się dobrze!

Zespół Instytutu Analiz Środowiskowych.

Działamy dzięki Tobie!

Wsparcie finansowe dla naszej fundacji jest kluczowe, abyśmy mogli kontynuować naszą misję ochrony środowiska, wsparcia myśliwych oraz prowadzenia badań i programów edukacyjnych.

Jesteśmy w pełni niezależni, utrzymujemy się dzięki Waszym dobrowwolnym wpłatom. Twoja hojność ma ogromny wpływ na nasze działania, dlatego zachęcamy Cię do przekazania darowizny poprzez różne dostępne metody.

Chcesz pomóc? Wpłać i pomóż nam działać dalej!

5 zł lub więcej na:

Patronite.pl | Zrzutka.pl | Przelew lub dowiedz się więcej >>