Działalność profili LPM jest powszechnie znana. Zasada jest prosta: zmyślamy lub szkalujemy i podajemy NUMER KONTA. O ile dwa pierwsze sposoby są stosowane zamiennie, to NUMER KONTA jest zawsze nieodzowny. Proceder ten trwa już latami i nie przeszkodziła w nim nawet „emigracja” głównego „specjalisty ds. finansów i lisiego nieba”.

Nowy rok zaczynamy dobrą wiadomością: w śledztwie połączonym ze sprawą wyłudzeń w ramach działalności Fundacji LPM, które zainicjował Instytut Analiz Środowiskowych, prokuratura okręgowa uznała, że zachodzi dostateczne uzasadnienie podejrzenie popełnienia przestępstw z art. 286 § 1 k.k. (oszustwo) i postawiła zarzuty karne Rafałowi G., Konradowi D i Ewelinie G. My ze swojej strony zrobimy wszystko, żeby sprawa ta zakończyła się skazaniem, a sprawcy wylądowali za kratkami.

W czasie, gdy Naczelna Rada Łowiecka i Zarząd Główny PZŁ toczą ze sobą wojnę, a Ministerstwo Rolnictwa spiera się z Ministerstwem Środowiska o to, czy dziki strzelać z pojazdu czy jeszcze mocniej „przykręcić śrubę” kołom łowieckim, Instytut Analiz Środowiskowych po prostu konsekwentnie działa dla dobra myśliwych.

Nie podajemy NUMERU KONTA, podajemy link do zrzutki 🙂

https://zrzutka.pl/wv5xpm

Powiązane posty