Apel do Zarządów Kół!

Wszyscy wiemy, że panuje powszechne przekonanie o hermetyczności środowiska myśliwych, w związku z czym jeżeli ktoś nie posiada myśliwego w rodzinie, to nie ma szans na zostanie myśliwym. Twierdzenie takie nie jest w 100% prawdziwe, ale nie jest też wyssane z palca. Hermetyczność polskiego łowiectwa jest jednym z większych problemów w procesie kształtowania jego pozytywnego wizerunku.

Z tego powodu Instytut Analiz Środowiskowych szuka kół, które są gotowe przyjąć na staż młodego człowieka, by pokazać mu na czym polega prawdziwe łowiectwo zgodne z zasadami ochrony przyrody.

Apelujemy do kół, które są gotowe pokazać zainteresowanym na czym polega łowiectwo i przyjąć ich na staż kandydacki, by zgłaszały się do IAŚ (email: biuro@analizasrodowiskowa.org).

Jeżeli Twoje koło idzie z duchem czasu, a nie tkwi mentalnie w poprzednim systemie, jeżeli chcecie zmieniać łowiectwo i jego wizerunek, możecie przyjąć stażystę – skontaktujcie się z nami. Wspólnie możemy aktywnie wspierać rozwój polskiego łowiectwa!

Fot. R.Dominowski